پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیتقدیر مدیر کل راهداری گلستان از خدمات راهداران خراسان شمالی در بحران سیل

تاریخ انتشار: 1398/02/15

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان از اقدامات انجام شده توسط راهداران خراسان شمالی در بحران سیلاب اخیر قدردانی کرد. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان، در پیامی، به صورت ویژه از مدیرکل راهداری و حمل و نقل خراسان شمالی برای تلاش ها و خدمات رسانی در سیل اخیر قدردانی کرده است.

در پیام تقدیر مهندس مهدی میقانی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان خطاب به مهندس علی اصغر بدیعی مقدم، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی آمده است:

" ایثار، گذشت و تلاش شبانه روزی شما و راهداران زحمتکش استان خراسان شمالی برای اعزام ماشین آلات و تجهیزات راهداری و نیروی انسانی برای خدمات رسانی شبانه روزی و بی وقفه به هم استانی های عزیز در مناطق سیل زده از رویش های ماندگار در تاریخ رشادت های راهداران پرتلاش خواهد بود.

بدون شک این از خودگذشتگی ها از ذهن مردم ایران هیچگاه فراموش نخواهد شد و راهداران گلستان سپاسگذار همکاری خالصانه جنابعالی و همکاران محترم در شرایط سخت و بحرانی برای خدمات رسانی به هم استان های عزیز در مناطق سیل زده هستند و خواهند بود." 

******************************
منبع:نودهي- روابط عمومي اداره كل راهداري وحمل ونقل جاده اي خراسان شمالي​


مشخصات:
نظرات: *