پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیديدار گرم رحيميان مشاور رياست سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي با همكاران جانباز وخانواده شهداء اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي خراسان شمالي

تاریخ انتشار: 1398/05/19

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي خراسان شمالي ،مصطفي رحيميان مشاور رياست سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي در امور ايثارگران به خراسان شمالي  سفر كرد و با تعدادي از خانواده  شهداء، جانبازان و ايثارگران شاغل در اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان ديدار نمود.

رحيميان در اين ديدارها از مجاهدت ها و رشادت هاي اين عزيزان در دوران 8 سال دفاع مقدس با تقديم لوح سپاس تقدير و تشكر كرد.

وي افزود : عزيزان ايثارگر يادگاران سال هاي دفاع مقدس هستند و تشكر از آنها هرچند ناچيز مي تواند باعث دلگرمي آنها باشد و اين كمترين كاري است كه مي توان در راستاي تكريم آنان  انجام داد. ايشان در این دیدارها با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده های معظم شهیدان وجانبازان گفت : آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگانی است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود وبا عنایت ویژه‌ای که مهندس حسن نیا ریاست سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور به این قشر عزیز دارند بطورمستمراين ديدارها انجام مي گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان شمالي ،از جانباز شاغل در راهداري وحمل ونقل جاده اي شهرستان مانه وسملقان( حسين كمالي) و همچنين از والدين سه شهيد (محمد حسن نيكدل-ناصر خاكي- حميدرضا رباطي) ديدار انجام شد  و در پايان لوح سپاسي تقديم گرديد.

در اين ديدارها ،مدير كل بنياد شهد وامور ايثارگران استان،مدير كل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان بهمراه مشاور مدير كل در امور ايثارگران همراه بودند.

********************************************
منبع:نودهي- روابط عمومي اداره كل راهداري وحمل ونقل جاده اي خراسان شمالي​


مشخصات:
نظرات: *